YEREL
Giriş Tarihi : 22-04-2021 11:34   Güncelleme : 22-04-2021 11:34

Denetimlere devam ediliyor

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, korona virüs tedbirleri kapsamında şehir merkezinde bulunan fırınlar da ki denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Denetimlere devam ediliyor

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı gelmesi ve Korona virüs tedbirleri kapsamında fırın denetimlerinde; maske, eldiven kullanımı, hijyen, ruhsat ve gramaj gibi konularda denetim yaparken imalatın saat 18.00’da bitmesi gerektiği hakkında uyarılarda bulunuyor.

Vatandaşların gıda ürünlerini daha sağlıklı bir şekilde tüketmeleri için yıl boyunca ve korona virüs tedbirleri kapsamında da sürdürdükleri denetimleri Ramazan ayı boyunca da devam edeceklerini söyleyen Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin: "Artvin Belediyesi olarak halkımızın sağlığını ciddi şekilde önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sağlıklı gıdalar tüketebilmesi için de denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde maske ve eldiven kullanımı hijyen, ruhsat, gramaj ve personel temizliği ve ekmek alma sırasında sosyal mesafe kurallarına vatandaşların uyup uymadıklarını denetliyoruz. Kurallara uymayan fırınlara gerekli uyarı ve işlemlerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir." dedi.