YEREL
Giriş Tarihi : 31-05-2022 12:14   Güncelleme : 31-05-2022 12:14

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı’nın Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Artvinliler Hizmet Vakfı Genel Kurul sonrası pandemi nedeniyle uzun süre gerçekleştirilemeyen "Danışma Kurulu" toplantısı26 Mayıs Perşembe günü geniş katılımlaKavacık’ta açılışını yapılan yeni hizmet binasında gerçekleştirildi.

Toplantı Yönetim Kurulu Başkanı Esen Yağcı'nın açılış konuşmasıyla başladı. Katılımcılara Vakıf çalışmaları hakkında bilgi veren Esen Yağcı, önceki dönem Danışma Kurulu Başkanı Dr.Mikail Kaya (Şavşat), Başkan Yardımcıları Mustafa Melek (Borçka) ve Turan Şalikoğlu'na (Şavşat) emekleri ve çalışmaları için teşekkürlerini ileterek seçimlere geçildi.

Katılımcıların önerilerinin alınması hususu ifade edilerek, öneriler doğrultusunda bu dönemde de Mikail Kaya (Şavşat) , Mustafa Melek (Borçka), Hakan Bekar (Hopa) , Nil Çağal (Artvin) olarak devam edilmesi konusunda oy birliğiyle karar verildi.

Yeni hizmet binasında ilerleyen zamanlarda daha geniş katılımlı toplantıların yapılmasına dair fikir birliği oluşturuldu. Yönetim Kurulu Başkanı Esen Yağcı Danışma Kurulu Başkanı Mikail Kaya ve seçilen kurul adına teşekkürlerini iletti.

MalvinaBibilasvhili