YEREL
Giriş Tarihi : 07-06-2021 12:27   Güncelleme : 07-06-2021 12:27

Cihan, güven tazeledi

Artvin Hopaspor’un Hopa’da ticaret odası Atatürk konferans salonunda gerçekleşen yönetim kurulu seçimine tek aday olarak giren Göksel Cihan tekrardan başkanlığa oy birliği ile getirildi.

Cihan, güven tazeledi

Oy birliğiyle başkan seçilen Cihan “2021-2022 sezonu için playoff kabul etmiyoruz, parolamız şampiyonluk” dedi.

Başkanlık seçiminin ardından konuşan Cihan; “ Bizim parolamız kesinlikle şampiyonluk bu sene playoff kabul etmiyoruz. Şuan oluşturduğumuz yönetim çok güçlü bir yönetim oluşturduk. 20 asil 20 de yedek üyemiz var. İş adamları var yönetimimizde güçlü bir yönetim oluşturduğumuzu düşünüyoruz. O sebeple de kesinlikle önümüzdeki sezon şampiyon olup bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz.

Bu sene çok fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. Kadromuzun iyi olduğunu düşünüyoruz. Belli başlı takviyeler yaparak kadromuzu güçlendirip şampiyon olacağız. Şuan ki planlamamızda toplam 7 transfer düşünüyoruz. Bunlar sağ ve sol kanat 2 tane forvet 1 orta saha 1 kaleci alıp hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek istiyoruz.

Hopa’da her kesimden destek var destekleyen herkese teker teker çok teşekkür ediyorum, iyi ki varlar. Bize güvensinler biz bu takım için çalışıyoruz, Hopaspor için çalışıyoruz ve Hopaspor layık olduğu yerlere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız yeter ki taraftarımız hep olduğu gibi yine arkamızda olsun. Geçmiş yönetimimizde yer alan yöneticilere de teşekkür ediyorum. Fazla sözü uzatmak istemiyorum, bu sene kesinlikle şampiyon olacağız herkesin de buna inanmasını istiyorum” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi Hopaspor yönetim kurulu seçiminde pandemi döneminde 2020-2021 sezonunda göstermiş oldukları performanstan dolayı tebrik etti. Ayrıca bu süreçte takımının yanında olan taraftar gruplara da teşekkür etti. Kendisinin ailecek Hopasporlu olduğunu ifade eden Ekmekçi Hopaspor’un köklü bir tarihi olduğunu söyledi. Hopaspor’a emeği geçen vefat etmiş büyüklere Allahtan rahmet hayatta olanlara sağlık diledi. Hopa Belediyesi’nin Hopaspor’a kendi yönetimlerinden önce katkıların olduğunu şuanda da aynı katkıları devam ettirdiklerini ve devam ettireceklerini belirtti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçicek Hopaspor’a gerek Artvin’de gerek il dışında destek iş adamlarına teşekkür etti. Yeni Malatyaspor ile Sivasspor maçlarında gösterilen performansın Hopa şehrini ayağı kaldırdığını ifade etti. Süper Ligde mücadele eden takımların 5000 6000 kitlesi varken Hopaspor’un Malatyaspor deplasmanına 15000 seyirciyle gittiğini açıkladı. Hopaspor yönetimine her zaman destek olacaklarını ifade eden Akçiçek gelecek sezonda Hopaspor’a başarılar diledi.

Hopa Kaymakamı Abdülrezak Canpolat olağan genel kurulun Hopaspor’a ve Hopaspor’a gönül verenlere hayırlı olması temennisinde bulundu. İlk atandığında Hopaspor ile tanışmasının Bölgesel Amatör Ligden üst lige çıkarken olduğunu ifade eden Canpolat, Hopaspor’u Hopalıyı üst lige çıkmak için verilen mücadelelerde tanıdığını ifade etti. Hopaspor’un hemşerilik bilinci, gençlerle yaşlıların bağını kuran bir kavram olduğunu belirten Canpolat, Karadeniz’de futbolun sevildiğini ancak Hopa’da bir başka sevildiğini bu kavramlar sayesinde gördüklerini açıkladı. Canpolat, kendisi olmasa da gelecek olan mülkü amirin Hopaspor’a desteği olacağını ifade etti. Çünkü Hopaspor’u geçmişten geleceği bir marka olarak görüldüğünü ifade etti. Bu vesileyle geçmişte emeği geçen, futbol oynayan, taraftar olarak destek veren, desteğini sunan, yönetimde yer alan aynı zamanda mülkü amirler olarak destek veren belediye başkanlarının olduğunu bunların hepsine teşekkürlerini iletti. Hopaspor’u yaşatmak, Hopaspor’u büyütmek sadece belediye başkanlarının, sadece yönetim kurulunun, sadece kaymakamın değil birlikte olunan bir atmosferin ürünü olduğunu ifade etti.

Artvin Hopaspor'a başkanlık hizmeti veren Engin Aliefendioğlu, Oğuz Çapkınoğlu, Murat Özçep, İmdat Uçan, Şahin Lokumcu, Bülent Akbaş, Orhan Çakır, Dursun Şeheri, Nedim Koyuncu, Tevfik Paksoy, Çetin Kaya, Kadir Ciner, Ali Başar, Tuncer Ciner, Mustafa Bayraktar, Mahir Dudak, Mehmet Aslan, İhsan Seber, Umut Tosunoğlu, Hasan Osmanağaoğlu, Osman Terzioğlu, Mumin Çakmak’a Onur Belgesi takdim edildi.

Amatör spor kulüpleri federasyonu delegesi için asil üyeler Osman Akkaya, Rıfat Acar, Enver Topaloğlu yedek üyeler Yıldıray Demircioğlu, Gökhan Şevket Aydemir, Osman Görkem Bayraktar oldu.

Artvin Hopaspor denetleme kurulu asil üyeliğine Kenan Çelik, Faruk Şener Sevinç, Oğuz Çapkınoğlu yedek üyeliğine ise Kubilay Karakurt, Engin Aliefendioğlu, Tanju Vanlı getirildi.

Artvin Hopaspor yönetim kurulu asil üyeleri Göksel Cihan, Kemal Makar, Ahmet Yalçın, Alişan Ender Topaloğlu, Bülent Balcıoğlu, Güvener Temel, Lütfü Kolçak, Metin Küçük, Murat Kaya, Habib Karabacak, Gökhan Şevket Aydemir, Rıfat Acar, Murat Adalı, Muarrem Gazioğlu, Yıldıray Demircioğlu, Şeref Yıldız, Osman Akkaya, Osman Altunkaya, Osman Görkem Bayraktar ve Enver Topaloğlu oldu.