YEREL
Giriş Tarihi : 18-07-2021 14:54   Güncelleme : 18-07-2021 14:59

CHP’Lİ GÜMRÜKÇÜ’DEN BAYRAM MESAJI

CHP Artvin Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

CHP’Lİ GÜMRÜKÇÜ’DEN BAYRAM MESAJI

Gümrükçü’nğn yayınladığı mesajda bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincinin hep beraber yaşanması gerektiği vurgulandı.

Başkan Gümrükçü, " Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bu bayramda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir. Bizlere düşen görev; zenginiyle-fakiriyle, yaşlısıyla-genciyle bayramları gerçek manada değerlendirebilmek; Milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği; sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir.

Bayramlar birlikteliğimizi arttıran manevi günlerdir. Bayram sevinç, mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutlayan bir millletiz. Dini Bayramlar yardımlaşma ve dayanışma günleridir. Pandemi süreci iş dünyamıza zor bir dönem yaşattı. Çok sayıda iş yeri kapandı, vatandaşlarımız işsiz kaldı. Bu bayramda yardımlaşma ve dayanışma kültürümüze çok daha sıkı sarılmamız gerekiyor. Bizim milletimiz birliktelikle her türlü zorluğu aşacak güçtedir. Pandemi tünelinin ucundaki ışık görülmüştür. Kurban Bayramı'nın bu karanlık tünelden çıkışın, ekonomide toparlanmanın, güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, barış, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.