SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2023 17:24

CHP’li Atan Borçka’da temel atma törenine katıldı

CHP’li Atan Borçka’da temel atma törenine katıldı

CHP İl Başkanı Orhan Atan, Borçka Belediyesi tarafından İsmet Acar Yaşam Vadisi Asma Köprü yapım işi temel atma törenine katıldı.

Borçka Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan İsmet Acar Yaşam Vadisinin temeli atılmaya başlandı. Gündoğdu Mahallesi ile Aksu Mahallesini birbirine bağlayacak olan İsmet Acar Yaşam Vadisi Asma Köprüsün temel atma töreni düzenlendi.

Törenin açılış konuşmasını CHP İl Başkanı Orhan Atan gerçekleştirdi. Atan, göreve geldiği ilk günden bugüne çalışmalarıyla hiç kimseyi ayırmadan herkese açık olan, küçük büyük herkesin sevgisini kazanan Belediye Başkanı Ercan Orhan’ı yürekten kutlayarak başladığı konuşmasında “Bugün burada Borçka’mıza prestij katacak bir temel atma törenindeyiz. Borçka Belediyesi'nin son 3-4 yılda altyapı üst yapı çalışmaları sosyal kültürel faaliyetleri herkes tarafından takdir edilmektedir. Bizler de bundan mutluluk duymaktayız. Borçka Belediye Başkanımıza, ekibine, çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. Daha güzel yarınlarda sizleri ile tekrar birlikte olma umuduyla hepinize iyi çalışmalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Dilan ŞAHİNBAŞ

Artvin'de HaberArtvin'de Haber