YEREL
Giriş Tarihi : 20-12-2021 18:03   Güncelleme : 20-12-2021 18:03

CHP’de Parti İçi Eğitim Gerçekleşti

CHP’de Parti İçi Eğitim Gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi katkılarıyla Artvin’de parti üyelerine eğitim verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Koordinatörü Levent Turan, CHP üyelerinin temel siyasi eğitimleri ile ilgili Parti İlçe üyelerinin de katılımı ile 2 günlük eğitim verdiklerini belirterek, “Artvin eğitim koordinatörü olarak ben burada bulunuyorum, Trabzon ve Rize koordinatörümüz Uğur Değirmenci bulunuyor. Danışman arkadaşlarımız Atıf Korkmazoğlu, Fehmi Şahin, Çağrı Temiz, burada bulunmaktalar” dedi.

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Avukat Reşat Murat Genç ise eğitim sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyetin kurucusu olan bir parti olarak, cumhuriyetin ilk 100 yılına damga vurduk, Cumhuriyetin 2’nci yüzyılının şafağında da iktidara hazırlanırken, iktidarın eğitimle geleceğini düşünüyoruz.Bundan dolayı parti üyelerimize, partinin ideolojisi hakkında eğitim verildi. Genel merkez tarafından yönlendirilen eğitimcilerimiz bizlereeğitim verdiler.

2023 yılında genel seçimler gerçekleşecek ama baskın seçim haberleri yayılıyor. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman meydandayız ve yarın seçim olacakmış gibi hazırlanıyoruz.”

Dilan Şahinbaş