YEREL
Giriş Tarihi : 10-07-2021 10:58   Güncelleme : 10-07-2021 11:05

CHP örgüt toplantısı gerçekleştirildi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Biber ve Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhan Atan, CHP Murgul İlçe Başkanlığı’nda gündeme dair konuların ve parti içi çalışmaların ele alındığı toplantı düzenledi.

CHP örgüt toplantısı gerçekleştirildi

Biber, zoom üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilçe başkanları toplantısı yapıldığını, Kılıçdaroğlu’nun parti üzerine belirli talimatları olduğunu ve talimatların anlatılıp konuşulması için ilçe ilçe gezdiğini ifade etti.

Ülkeyi hiçbir şekilde yönetemiyorlar

Biber, “Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Artvin’e gelerek balıkçılıkların sorunlarını dinledi ve Borçka kafes balıkçılığı yapan arkadaşlarla görüşmelerde bulundu arkasından Kemalpaşa’daki balıkçılarla görüştü. Balıkçıların en büyük sorunu olan sahil güvenlikte sıkıntı yaşandığı için Arhavi’de de görüşülerek raporlar alındı. Ayrıca tırcılarla ve tır şirketleriyle görüşmek üzere Hopa ve Arhavi arasındaki tır parkına, Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur geldi. Hopa’da Ticaret Odası ve tır şirketleriyle bir toplantı yapıldı ve tır şoförlerinin büyük bir sıkıntı içerisinde olduğu tespit edildi. Milletvekilleri bu konuda raporları hazırlamak üzere Artvin’den ayrıldı. Ekonomi masası geçenlerde Niğde’deydi çalışmalara devam ediyorlar. Milletvekilleri ise geçenlerde Erzurum’daydılar. 50 Milletvekili ile çıkarma yaptılar. Genel Başkan bir taraftan Milletvekilleri bir taraftan, ekonomi masası bir taraftan geziyor. Genel Başkan Kılıçdaroğlu “Ülkeyi artık hiçbir şekilde yönetemiyorlar” diyor, diye konuştu.

“Türkiye’nin düzenini bozdular”

Eğer bir toplumda bozulma başlamışsa bu bozulmanın her yere uğrayabileceğinden bahseden Biber, Türkiye’nin düzenini bozdular. Gittiğimiz birçok yerde, “AK Parti şunu yapıyor siz niye yapmıyorsunuz, AK Parti adam dolduruyor siz niye doldurmuyorsunuz” diyorlar. Adam almak ayrıdır, adam doldurmak ayrıdır. İhtiyaca göre adam alınır. Eğer bir kuruma adam doldurursanız o kurumu da mahvedersiniz. Devletle bir zafiyet yarattılar. Zafiyet yaratıldığı için siyasetin taşları da yerinden oynadı” dedi.