YEREL
Giriş Tarihi : 30-06-2021 10:29   Güncelleme : 30-06-2021 10:29

CHP Örgüt Toplantıları Devam Ediyor

CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve CHP Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhan Atan, Hopa İlçe Başkanlığı’nda gündeme dair konuların ve parti içi çalışmaların ele alındığı toplantı düzenledi.

CHP Örgüt Toplantıları Devam Ediyor

“Vatandaşların sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz”

Düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, “31 Mart yerel seçimler sonrası Belediyeyi kazanmak çok güzeldi fakat borçlandığımız belediyelerde topluma faydalı bir yol izleyemedik. Borçlardan dolayı belediyeler çalışamıyor. En büyük projemiz AK Parti döneminde ihalesi yapılıp bizim dönemimizde de hemen hemen sona gelinen su projesidir. AK Parti döneminde yapılan bir proje olduğundan projeyi bir bütün olarak ele almamız gerekiyor. Bu algıyı ortadan kaldırmak için yaklaşık maliyeti 43 bin lirayı bulan ve 15 gün içinde başlanacak olan bir iskelenin restore edilme projesi var. Korkuluklar ve kötü görünümlü borular sökülüp tekrar yapılacaktır. Sosyal tesiste yürüyüş parkurları, bisiklet yolu yapılmasına dair sözümüz var. Halkın en çok şikâyeti başkanın veya seçilen arkadaşların sahaya inmemesidir. Çay bahçesinde olsun belediye parkında olsun hemen hemen zamanımızın yüzde yetmişini sokakta geçiriyoruz. Vatandaşların sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

“Tek adam rejiminden bu iktidarı devralacağız”

CHP İl Başkanı Ahmet Biber, bir haftayı aşkın süredir örgüt toplantıları yapıldığını söyleyerek “Zoom üzerinden Genel Başkanla beraber il başkanları toplantısı yaptık. Genel Başkanımız, “Ne olursa olsun bunlar bize iktidarı altın tepside sunmayacaklar” diyor. Görüldüğü kadarıyla ülke sıkıntılı bir şekilde devredilecek bizde devredilmek için müthiş bir şekilde çaba göstereceğiz ve yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacağız. Seçim kararı almaya da iktidarı devretmeye de mecbur kalacaklar. Napar ederler bir şekilde iktidarı kurtarıp devretmezler diye toplumda çok yanlış bir algı var. Cumhuriyet Halk Partisi lokomotifidir bunu herkes bilmelidir. İyi Parti görüyorsunuz ki her gün bir yerde diğer partilerin durumu pek belli değil ama görüyorum ki Millet İttifakı ile hareket edecekler. Tek adam rejiminden bu iktidarı devralacağız. Bunun içinde çalışmalarımızı hızlandırmak, üye yapılarımızı güçlendirmek zorundayız. Üye kaydı yapma konusunda bir nevi örgüt olarak bir seferberlik içerisinde olacağız. Yalnız mahalle değil köylerde de üye kaydı yapacağız” dedi.