YEREL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 14:07   Güncelleme : 10-03-2021 14:12

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN KARADENİZ BELEDİYELERİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Seyit TORUN, Adana Milletvekili Burhanettin BULUT, Antalya Milletvekili Cavit ARI ve Bilecik Milletvekili Yaşar TÜZÜN Doğu Karadeniz’de Bulunan Cumhuriyet Halk Partili Belediyelere ziyaret gerçekleştiriyorlar.

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN KARADENİZ BELEDİYELERİNE ZİYARET

Fındıklı Belediyesi ile başlayan ziyaretlere Arhavi Belediyesi, Hopa Belediyesi, Borçka ve Artvin Belediyesi ziyaretlerinin ardından ilk gün ki ziyaretlerini tamamlayacaklar. Ziyaretler daha sonrasında Ardanuç Şavşat ilçelerinden sonra Ardahan’da bulunan Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerle son bulacak. İlçe ziyaretlerinin yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütleri ile de görüşme yapılarak belediye ve parti ilişkileri hakkında görüşmeler gerçekleştirilerek yaşanılan sorunlara çözüm önerileri hakkında da sohbetler edildi.

Belediye Başkanları ile yapılan görüşmelerde belediyenin gerek ekonomik gerek hukuksal gerek Korona Virüsten kaynaklı yaşadıkları olumsuz durumlar hakkında fikir alış verişi yapılırken belediyelerin başta araç olmak üzere gerekli ihtiyaçları not altına alınarak çalışma ve mali raporlarda incelemelerde bulunuldu.

Ziyaretlere ayrıca, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin İl Başkan Yardımcısı Asiye Akın, ile birlikte ilçe başkanları ve yöneticileri ve meclis üyeleride katılmaktalar.