Yerel
Giriş Tarihi : 15-03-2023 17:19

Çevrim içi değerlendirme toplantıları

Çevrim içi değerlendirme toplantıları

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında 15.03.2023 Çarşamba günü saat 13.00’te İlçe Millî Eğitim Müdürleri, 14.00’te ilimizdeki ortaokul müdürleri, 15.00’te ise ildeki lise müdürleri ile çevrim içi toplantılar gerçekleştirildi.

Ülkede yaşanan ve 11 ilin etkilendiği deprem felâketinin ardından bölgedeki hayatın normale dönmesi için Artvin olarak üstlerine düşen görevler ve yapılacak çalışmaları toplantılarda değerlendiren Acar “Depremin yaşandığı ilk günden itibaren Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumlarımız ile bölgeye desteklerimizi sürdürdük. Bu desteklerin sürekliliğini sağlamak için aynı gayretle çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Valilik öncülüğünde oluşturulan Artvin Gönül Bağı Platformunun ilde başlatmış olduğu “Sofraya Bir Tabak da Sen Koy” adlı yardım kampanyasının bu manada önemli bir çalışma olduğunun altını çizen Acar, bölgedeki vatandaşların normal hayata dönene kadar bu kampanya sayesinde ilden bölgeye gidecek yardımların sürekli hale gelmesinin sağlanacağını ifade etti.

LGS ve YKS hazırlık çalışmaları, başarıyı arttırmaya yönelik faaliyetler, deprem bölgesinden gelen misafir öğrencilere yönelik ilde yürütülen çalışmalar ve diğer eğitim öğretim gündemine ilişkin değerlendirmelerin ardından toplantılar sona erdi.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber