SPOR
Giriş Tarihi : 21-12-2022 12:47   Güncelleme : 21-12-2022 12:50

Centilmence bir maçın sonu 1-1

Centilmence bir maçın sonu 1-1

Borçkaspor Kulübü Antrenörü Ahmet Özışık 2022-2023 Artvin 2. Amatör Ligin sezonunun ilk maçını değerlendirdi.

Artvin 2. Amatör Ligde mücadele veren Borçkaspor ve Kemalpaşaspor arasında 17 Aralık’ta gerçekleşen ve beraberlikle sonuçlanan maçın ardından değerlendirmede bulunan Borçkaspor Kulübü Antrenörü Ahmet Özışık şu ifadeleri kullandı:

“Bu süreçte çok fazla hazırlanma şansı bulamadık. Çünkü eksiklerimiz vardı. Hem malzeme olarak hem sporcu olarak.Bu anlamda çok fazla hazırlık yapmadık. Yine de o çalıştığımız bölümde de iyi çalıştığımızı düşünüyorum. Geçen seneden eksik olan abilerimiz vardı. Onlar bu süreçte aramızda bulunmadılar. Onların hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bu zamana kadar Borçkaspor’a verdiği emeklerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Oynamayanlar var, Kemalpaşa’da oynayan arkadaşımız var. Arkadaşlarımızın bazıları oynuyor, bazıları oynamıyor. Bizim takımımız biraz geniş bir takım. Gençlerimize özen göstererek kendi değerlerimize dönerek bir yol çizdik bu sene. Şuana kadar da çalışmalarımız iyi gitti.

İlk yarı takımdan çok memnun kalmasam da ikinci yarıda mücadelesi, isteği, arzuları ile 1-1’i yakaladık. Öyle de bitti. Aslında güzel olan tarafı iki takımın da centilmence, birbirine saygı duyarak, keyifli aynı zaman da hiçbir sorun çıkmadan maçı bitirmemizdi. Bunlar güzel şeyler. Şehrimizde görmek istediğimiz ve arttırmamız gereken unsurların başında geliyor. Çünkü bu şehirde herkes birbirini tanıyor. Takımların da bu şekilde olması bugün ki gibi centilmence karşılıklı güzel oyunun karşılığında 1-1 bitti. Bundan sonra daha iyi hazırlanıp Borçkaspor’a daha iyi hizmetler vermek adına önümüze bakacağız.”

Ayşe Özder

Artvin'de HaberArtvin'de Haber