YEREL
Giriş Tarihi : 18-04-2022 11:41   Güncelleme : 18-04-2022 11:41

Çalışmalarda sona gelindi

Çalışmalarda sona gelindi

Arhavi’de Yukarı Hacılar mahallesinde Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından yürütülen yol betonlama çalışmalarında sona gelindi.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Belediyenin fen işleri tarafından Yukarı Hacılar mahallesinde yürütülenyol betonlama çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Y. Hacılar mahallesinde heyelan nedeni ile oluşan olumsuzlukların giderilmesi adına Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun talimatlarıyla başlatılan taş duvar ve fore kazık çalışmalarının ardından, söz konusu güzergahta yol betonlama çalışmalarına geçilmişti.

Belediye fen işleri ekipleri tarafından yürütülen yol betonlama çalışmalarında sona gelinirken Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu bölgede incelemelerde bulundu. Mahalle sakinleri ile birlikte yapımı tamamlanan güzergahları gezen Başkan Kurdoğlu, yapımı devam eden alanların çok kısa sürede tamamlanmasıyla toplam 750 metre yolun betonlanacağını belirtti.

Taş duvar çalışmaları, Fore Kazık çalışmaları ve yol betonlama çalışmalarıyla daha güvenli ve konforlu hale getirilen bölgenin mahalle sakinleri ve ilçe halkına hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Arhavi Belediyesi