SİYASET
Giriş Tarihi : 31-08-2022 14:37

Büyük Bir Gururla Kutlanıyor

Büyük Bir Gururla Kutlanıyor

İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Akgök 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümü kutlaması kapsamında yayınladığı mesajında “Yüce Türk Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ve aziz şehitlerimizin başarılarının sonucunda kazanılan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıl dönümünü yüreğindeki vatan sevgisi ile büyük bir heyecan ve gururla kutluyor ve kutlamaya da devam edecektir.

Aziz Türk Milleti 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek en ağır darbeyi indirmiş, başka uluslara yol göstermiş, milletiyle birlik ve dayanışma anlayışıyla dünyada saygınlık kazanmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 100’üncü yılını sevgi ve coşkuyla kutluyor, İstiklal Mücadelemizin önderi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi millet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin