YEREL
Giriş Tarihi : 27-11-2021 12:24   Güncelleme : 27-11-2021 12:24

Bu Aymazlığa Artık Yeter!

Bu Aymazlığa Artık Yeter!

Zamlara yeter! Pahalılığa yeter!

SOL Parti Artvin İl Yönetimi döviz kurundaki sert yükselişin ardından basın bildirisi yayınladın.

SOL Parti İl Yönetimi “Ülkeyi soyup soğana çevirenler, kendileri için kurdukları cenneti korumak için halka ‘kuru soğan yiyelim’ demekten utanmıyor” diyerek döviz kurundaki sert yükselişe dair basın bildirisi yayınladı.

Mücadele Ederek Başaracağız!

Yayınlanan bildirinin devamında şu ifadeler yer aldı:

“Her şeye tek kişinin karar verdiği buucube sistem ülkeyi büyük birÇÖKÜŞE sürükledi. Bu düzen, bir avuçmutlu azınlığın her koşulda kazandığı,işçilerin, köylülerin tüm emekçilerin iseher koşulda kaybettiği bir haramidüzenidir.

Bugün de dövizi yükselterek birilerineservet aktarılırken halk zamlar vepahalılık altında eziliyor. Ülkeyi soyupsoğana çevirenler, kendileri içinkurdukları cenneti korumak için halkakuru soğan yiyelim' demekten bileutanmıyor.

Bu aymazlığa artık yeter! Zamlarayeter! Pahalılığa yeter! İktidar, ülkenintepesinde bir saniye daha kalmamalı.

Ülkemizi bu kötülükten kurtarmak zorundayız. Tepemizdeki bir avuç zorbayı o koltuktan indirmek de erken seçime mecbur etmek de artık ancak mücadeleyle başarılabilir!

Meydanlarda yükselttiğimiz bu çağrıyı şimdi memleketin her mahallesinde, iş yerinde, kampüsünde, köyünde örgütleyerek; halkın YETER çığlığıyla birlikte büyüteceğiz. Biliyoruz ki sonunda da mutlaka onlar kaybedecek, biz kazanacağız!

'ARTIK YETER' diyen tümyurttaşlarımızı zalimin zulmüne karşıbirleşmeye, örgütlenerek mücadeleyibirlikte büyütmeye çağırıyoruz!

Dilan Şahinbaş