YEREL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 10:59   Güncelleme : 23-12-2021 10:59

Borçkaspor Çocuklar İçin Destek Bekliyor

Borçkaspor Çocuklar İçin Destek Bekliyor

Borçkaspor Kulübü, kulübün ihtiyaçları ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.

Borçkaspor Kulübü, kulübe bir tesis yapılmasını sağlayarak daha iyi bir alt yapı oluşumuna zemin hazırlamak istediklerini belirten bir yazılı basın açıklaması yayınladı.

Yayınlanan basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Sevgili Borçkalılar, Borçkaspor sevdalıları ve kulübümüze gönül vermiş kıymetli taraftarlarımız! 2021-2022 sezonunda hedefimiz her zaman olduğu gibi tabi ki şampiyonluk fakat bu kez sadece şampiyonluk değil! Bu sezon Bal Ligi'ne çıkıp Borçkaspor’umuza hak ettiği güzellikte bir tesis yapılmasını sağlamak ve de güzel bir altyapı oluşumuna zemin hazırlamak istiyoruz.

Pandemi ve zamanın getirdiği tüm olumsuzluklar, biz yetişkinleri etkilediğinden daha çok çocuklarımızı etkiliyor. Evlatlarımızı, tüm bu negatif durumlardan hem ruhen hem de fiziken koruyabilmek adına, spora yönlendirmek ve güzel kazanımlar edinmelerine ön ayak olmak en büyük amaçlarımızdan biri!

BorçkaSpor Yönetimi, Teknik Ekibi ve Futbolcuları olarak yeni sezona tüm sorumluluklarımızın ve görevlerimizin bilincinde olarak takımımıza ve ilçemize yaraşır güzel umutlarla ve yeni hedeflerle başlıyoruz. Sahada ve saha dışında Borçka’mızı ve Borçkasporumuzu en iyi ve doğru şekilde temsil edeceğimizden şüpheniz olmasın!

Siz ve desteğiniz olmadan bunları başarmamız mümkün değil bu yüzden çok değerli halkımız gelin bu sezon takımımıza hep beraber sahip çıkalım! Desteklerinizi bekliyoruz.”

Dilan Şahinbaş