SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2022 12:58

Bizoff’da Yönetim Değişikliği

Bizoff’da Yönetim Değişikliği

Arhavi BizbizeOff-Road (Bizoff) Kulübü’nün 07 Eylül 2022 tarihinde yapılanolağan yönetim kurulu toplantısında mevcut Başkan Sinan Özkazanç görevini M. Barış Lakerta’ya devretti.

Yeni Başkan Lakerta yaptığı konuşmada; "Kurucu başkanımız, ilk kuruluşun tüm yükünü çeken Sinan Özkazanç’ a bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı şahsım ve kulüp adına teşekkür ederim. Bu bir bayrak yarışıdır. Yeni yönetim kurulumuz ve tüm üye arkadaşlarımız ile birlikte kuruluşumuzdan bu yana gelen aile olma geleneğine yakışır şekilde, çıtayı daha da yukarı çıkartmak için mücadele edeceğiz. Offroad sporunu daha geniş kesimlere tanıtmak ve sevdirmek için mücadele edeceğiz. Üye arkadaşlarımızın yeteneklerinin gelişmesi adına eğitime önem vereceğiz" açıklamalarında bulundu.

Lakerta, "Bizoff olarak her zaman İlçemiz Arhavi’yi temsil etmenin sorumluluğu ile hareket ettik, birçok organizasyona katılarak hem ilçemizi, hemd e kulübümüzü en iyi şekilde temsil ettik, başarılarımızı attırarak devam edeceğiz" diyerek yönetim kurulunu tanıttı. Buna göre;

Yönetim Kurulu: Başkan: M.BarışLakerta, Başkan Yardımcısı: Aytekin Kuru, Üye: Sinan Özkazanç, Üye: Tarkan Öztürk, Üye: Enver Sözmez olarak belirlendi.

Zülfiye AKSU

AdminAdmin