SPOR
Giriş Tarihi : 15-06-2022 12:25   Güncelleme : 30-08-2022 16:43

Bir Off-Road Birinciliği Daha

Bir Off-Road Birinciliği Daha

Yusufeli Off-Road Kulübü Gümüşhane Doğa ve Off-Road Festivali’ne katıldı.

Yusufeli Off-Road Kulübünden 2 yarış aracı ile birlikte 15 kişilik ekip Yusufeli Belediyesi sponsorluğunda 11-12 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen GümüşhaneDoğa ve Off-Road Festivali’ne katılım sağladı.

Araçlar S-1 S-2 ve Bayanlar kategorisi olmak üzere 3 kategoride yarıştı. Yaklaşık 70 aracın Tecrübeli pilot-copilotun ve donanımlı araçların yarıştığı organizasyonda,S-1 Kategorisinde İbrahim Akan-Hasan Akan ikincilik, S-2 Kategorisinde Fatih Ardıç-Mustafa Gürsoy üçüncülük, S-5 Kategorisinde Sümeyye Ardıç-Mustafa Gürsoy birincilik elde ettik

Yusufeli Off-Road Kulübü tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Bu organizasyonda kusursuz bir şekilde ağırlayan ve emeği geçen, başta Gümüşhane Belediyesi olmak üzere GÜMOFF başkanı Recep Şahin ve ekibine çok teşekkür ederiz harika bir organizasyon hazırlamışlar.

Belediye Başkanımız Sn. Eyüp AytekinBeyin, Gümüşhane Belediye Başkanı Sn. Ercan Çimen’e iletilmek üzere bizlere vermiş oldukları emanetleri Gümüşhane Belediye Başkanı Sn. Ercan Çimen’e teslim ederek selamlarını ilettik.

Bugüne kadar olan festivallerde de olduğu gibi, bu organizasyonda da desteklerini bizden esirgemeyen Yusufeli Belediye Başkanımız Sn. Eyüp AYTEKİN beye Kulübümüze ve bizlere vermiş olduğu destekler için kendilerine Teşekkür ederiz.

Son olarak ekip arkadaşlarım ve araçlarımızın bakım onarım işlerinde emeği geçen sanayi esnafımıza teşekkür ederken, ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak, ilçemizin ismini ülkemizin değişik yerlerinde adını duyurmak adına, Yusufeli Off-Road Kulübü olarak farklı organizasyonlara imkanlarımız doğrultusunda katılım sağlamaya çalışacağız.”

Dilan Şahinbaş

Haberin Galerisi : Bir Off-Road Birinciliği Daha

Artvin'de HaberArtvin'de Haber