Yerel
Giriş Tarihi : 15-09-2022 11:21

#BETONDERELER Kampanyası

#BETONDERELER Kampanyası

Arhavi’de DSİ’nin yapmış olduğu dere ıslahı çalışmasına tepki gösteren Arhavi Doğa Koruma Platformu üyeleri Twitter üzerinden bir protesto kampanyası düzenliyor. İlk paylaşımın bu akşam 21.00’da Arhavi Doğa Koruma Platformu (adokop08) twitter hesabı üzerinden başlatılacağı kampanyada yapılan paylaşımların ve yorumların gönderi etkileşimi için büyük önem taşıyacağına dikkat çekildi.

Yapılan kampanyada yapılması beklenenler ise şu şekilde:

Adokop’unTweet’lerini sürekli olarak Alıntılamak Tweet etkinliğini arttırır. Alıntılama yaparken de mutlaka açıklamalı etiket kullanılması gerekmektedir.

Fotoğraflı Tweet’ler atılmaya ve alıntılar yapılmaya başlandıktan sonra herkes sürekli olarak paylaşım yapmaya devam etmelidir. Tweet’ler sürekli alıntılanmalı, yeni Tweet’ler atılmalı, Adokop’un ve diğerlerinin etiketli Tweet’leri sık sık Retweet edilmeli, Favori’lenmelidir. Yapılan tüm paylaşımlara etiketli yorumlar yapmaya devam etmek, etiketin etkinliğini arttıracaktır.

Twitter etkinlikleri genelde etiketin kullanılmaya başlanmasından ilk 2-3 saat içinde etkili olur. Bu süre içinde paylaşımlar arttırılırsa, etiket gündem içinde görünür olmaya başlar. Herkesin bireysel olarak da en az 10’ar Tweet atması etiketin hızla yayılmasını sağlar. En fazla konuşulan konu Top Trend olur.

Zülfiye AKSU

Artvin'de HaberArtvin'de Haber