KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 14-01-2022 11:03   Güncelleme : 14-01-2022 11:03

BEN KİMİM ?

BEN KİMİM ?

Sevgili okuyucularım ülkede yaşayan insanların büyük bir bölümü ben kimim diye düşünmeye başladı Ve haklı bir düşünce içinde olmalarına rağmen bunu dile getiremiyorlar . Ülkede sistem değişikliğin ardından insanlar anayasal haklarını bile kullanamıyor her bir vatandaş yasal haklarını bilmiyor , bilse bile bunu uygulanamıyor çünkü mevcut yönetimden korkuyor iktidarın her hangi bir kararına karşı ses çıkarsa ya terörist yada fetoculukla suçlanıyor . Şimdi ülkeyi yönetenlere sesleniyorum ben kimim bana konuşma hakkı vermiyor , eleştirime kulak asmıyor , anayasal haklarımı kullandırmıyor size göre ben neyim ben kimim ?

Bakın Beyler bir çok yanlış işlerinizden ötürü çıktınız bu milleten özür dilediniz hiç yoktan iyidir dendi millet özürünüz kabül etti buraya kadar sıkıntı Yok diyelim peki bu millet yaptığınız yanlışları dile getirince , demokratik tepki gösterince neden o insanların bu sesine kulak vermiyorda tepkilerinde haklı olan insanları onunla bununla suçluyorsunuz ? Bu yaptığınız işler ve sözler doğru değil bu ülkenin insanlarına ben kimim demesine neden olmamalı onların seslerine kulak vermelisiniz şayet bizleri siz kimsiniz diye düşünüyorsanız bizlerden vergi almayın bizlere askerlik yaptırmayın Yok sayın bizi gitsin bunu yapabilirmisiniz ?

Değerli dostlarım ülkeyi yönetenler ülkemin bir kısmını Yok hükmünde görüyor bizi Yok gören anlayışa sesleniyorum bizler varız ve burdayız bizim gidecek ne bir başka ülkemiz var nede böyle bir düşüncemiz sizin yönetim anlayışınızda biz Yok olabiliriz ama biz Osmanlı dönemindede vardık , kurtuluş savaşlarında Çanakkale’de de , Dumlupınarda da , Sakarya’da da vardık Ve bundan sonrada var olacağız sizin yanlışlarınıza karşı susmayacak demokratik haklarımızı kullanacağız sizin bizi beğenip beğenmememeniz önemli değil çünkü biz size bağlı değil, siz bize bağlısınız siz bu gün orda olabilirsiniz ama biz ölene kadar burdayız ve bu ülkenin aydınlık yarınları için hep var olacağız . Ülkeyi yönetenler benim vergim ile Saray’larda yaşayıp bana sen kimsin düşüncesi içinde olamazsınız olmamalısın saygılarımla