YEREL
Giriş Tarihi : 18-08-2021 11:15   Güncelleme : 18-08-2021 11:15

Bayraktutan’ın üç günlük faaliyet programı

CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan, üç günlük bir süreçte Artvin’de birçok faaliyet gerçekleştirdi.

Bayraktutan’ın üç günlük faaliyet programı

CHP Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın Artvin’deki 3 günlük faaliyetleri kapsamında Murgul, Arhavi, Yusufeli ve Artvin Merkez’de programlar gerçekleştirdi.

Bayraktutan’ın 3 günlük Artvin programı şu şekilde gerçekleşti:

-Arhavi ilçesinde Arhavi Belediyesine ulaşan yardımlar afetzedelere dağıtılmaya devam ediyor. Alana giderek yerinde incelemelerde bulunduğunu belirten Bayraktutan, “Arhavi’mizde sel felaketinin ardından birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla ülkemizin dört bir yanından ilçemize yardıma koşan Millet İttifakının değerli Belediye Başkanlarına Arhavi Halkı adına bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

-Artvin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek değerli personelle bir araya geldiğinden ve sohbet ettiklerinden bahseden Bayraktutan,”Bu vesileyle bir kez daha Artvin Belediyesi’nde görevli İtfaiye personelimize ve ülkemizin her köşesinde büyük özveriyle yangınlarla mücadele eden tüm ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

-Murgul İlçe Başkanı Mehmet Durmuş’un kızı Sinem’in düğün törenine katıldığını belirten Bayraktutan, “Durmuş ve Türker Ailelerinin kıymetli evlatları Sinem ve Serhat’a bir ömür boyu sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

-Artvin’de Cumhuriyet Caddesi’nde faaliyet gösterecek olan “Livane Kuzu Döner“ iş yerinin açılışını gerçekleştiren Bayraktutan, “İşletme sahibi Engin Şahin’e başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

-CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Orhan Atan ile birlikte Arhavi ilçesinde çalışmalar gerçekleştirdi. Ardından Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu Başkanlığı’nda koordinasyonu sağlanan yardımları, Kastamonu ilinde sel felaketinden en çok etkilenen Bozkurt ilçesine yolcu ettiğinden bahseden Bayraktutan, “Bir kez daha Karadeniz Bölgemizde sel ve heyelanlar nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, Bölge halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

-CHP Artvin il Başkanı Ahmet Biber, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Yusufeli İlçe Başkanı Barış Demirci ile birlikte Yusufeli’nde esnafı ziyaret ettiğini söyleyen Bayraktutan, “Vatandaşlarla bir araya geldik. Ardından göreve yeni başlayan Yusufeli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özalp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk” dedi.