YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2022 10:43   Güncelleme : 11-01-2022 10:43

Başkanlar Hopa’da

Başkanlar Hopa’da

Ankara ve İstanbul Büyükşehir’de özellikle Hopa’nın simgeleşmiş Daire Başkanları bir dizi ziyaretlerler yapmak için Hopa’ya gelerek Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ile istişarede bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı bir dizi isteklerde bulunuldu. Artvin’e ilgilerinin yoğun bir şekilde süreceği belirtildi. Hopa Belediye Başkanı ziyaretinden sonra Sahil Yolu, Hopa meydanı ve sokaklarında incelemelerde bulunan heyet, “Çay Üreticileri Kooperatafi’nin Hopa Çayı’nı tadarak Hopa’dan ayrıldılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Utku Cİhan, Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürü Barış YIldırım, İSBAK AŞ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Alabaş, İSFALT AŞ Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Karataş, BİMTAŞ AŞ Genel Müdür Yardımcısı Nazım Akkoyun, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kentsel İyileştirme Daire Başkanı Mutu Gürler, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu, CHP Hopa ilçe Başkanı Şükrü Aydemir, Hopa Belediye Başkanı Taner EKmekçi ile birlikte şehirde incelemede bulundular.

Dilan Şahinbaş