SPOR
Giriş Tarihi : 16-01-2023 17:27

Başkan Kolçak: Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın

Başkan Kolçak: Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Lütfü Kolçak, bazı mevkilere transfer konusunda çalışmaların devam ettiğini belirterek, ligin ikinci yarısında daha güçlü bir takım ile sahada olacaklarını söyledi.

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Lütfü Başkan Kolçak ve yönetim kurulu, takımın Antalya kampına katılarak, takımın çalışmalarını ve yeni transferleri takip etti.

Kamp dönemini değerlendiren Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Lütfü Kolçak, transferler hakkında da bilgiler verdi.

BAZI MEVKİLERE TRANSFER YAPACAĞIZ

Kolçak, “Artvin Hopaspor olarak Antalya kampımızın 11. gününü de tamamladık. Tüm yönetimimiz ile takımımızın, teknik heyetimizin yanındayız. Emekçi arkadaşlarımız hepsi buradalar. Hep beraber kamp sürecini yakından takip ediyoruz. Ligin ilk yarısını orta sıralarda tamamladık. İkinci yarıya daha iyi girebilmek için eksik olan mevkilerimize transferler yaptık. Ama hala bazı mevkilerde eksiklerimiz var. Birkaç transfer daha ekleyeceğiz. İyi bir yerde bu sezonu kapatmak istiyoruz. Perşembe günü Antalya'dan ayrılıp Aydın’a geçeceğiz ve burada Aydın Efeler ile pazar günü maçımız var. Maçımızda inşallah iyi bir sonuçla Hopa’ya geri döneceğiz. Şunu söyleyeyim; Taraftar grubumuzu her daim yanımızda bekliyoruz. Bütün Artvin'i, Artvin'deki bütün Hopaspor taraftarlarının tribünleri doldurmasını istiyoruz. Biz, elimizden geldiğince zamanımızdan da çalıp buralara kamplara kadar geliyoruz. Sizlerin de haftanın bir günü dahi olsa takımımızı yalnız bırakmamamızı rica ediyoruz” dedi.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber