YEREL
Giriş Tarihi : 24-05-2022 14:02   Güncelleme : 24-05-2022 14:02

Başkan Dinç Ardanuç’ta

Başkan Dinç Ardanuç’ta

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, Ardanuç’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Ardanuç İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Avcı Erden önderliğinde Ardanuç ilçesinde bir dizi ziyarette bulunan CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, partiye yeni üye olan kadınlara rozet taktı.

Ardanuç ziyaretinde Ardanuç İlçe Başkanlığında Kadın Kolları ile bir araya gelerek başlayan Dinç, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir'i makamında ziyaret etti ve ADS kayıtları ile ilgili çalışmalarını sundu.

Partinin kadın köy temsilcisi Nehir Hanım önderliğinde Ardanuç Bulanık köyü sakinlerini ziyaret eden Başkan Dinç, Aile Destekleri Sigortasını anlattı. ADS ve Üye çalışmaları gerçekleştiren Başkan Dinç ve İlçe Kadın Kolları yeni üyelere rozet taktı.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Dinç gerçekleştirdiği açıklamada “Bizlere eşlik eden Nehir arkadaşımıza ve bulanık halkına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hasta ve başsağlığı ziyaretleri gerçekleştirdik. Köy çalışmamızda araba tahsis eden belediye başkanımız Sayın Yıldırım Demir'e, Emine başkanıma ve yönetimine Necla Aksu' ya teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Dilan Şahinbaş