Yerel
Giriş Tarihi : 21-10-2022 10:35

Başkan Demircioğlu’na Ziyaretler Devam Ediyor

Başkan Demircioğlu’na Ziyaretler Devam Ediyor

Ekim ayı başında yapılan seçim ile Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Osman Demircioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1 Ekim 2022 tarihinde yapılan seçimlerinde 7 sandıkta da 1’inci gelerek Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Osman Demircioğlu’na ilçede bulunan STK’lerden, siyasi partilerden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığından Ziyaret

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır ve Yönetimi odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu BaşkanıOsman Demircioğlu ile bir araya geldi.

Kemalpaşa’da yapılan yatırımlar ve organize sanayi bölgesi hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Başkan Çakır oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu veYönetimine başarılar diledi.

Şoförler Odasından Ziyaret

Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turgut Dalkılıç, Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Oğuz ve Fındıklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Gürhan Kutluata Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ile bir araya geldi.

Ziyarete Meclis Başkanı Kemal Makar,Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Gedik katıldı.Misafirler oda organ seçimlerinde göreve gelen Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Hürriyet Sağlık Sendikasından Ziyaret

Hürriyet Sağlık Sendikası İl Başkanı Turgut Ocakçı Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu BaşkanıOsman Demircioğlu ile bir araya geldi.

Sağlık sektörü hakkında geçen sohbette Başkan Ocakçı sendika faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Oda organ seçimlerinde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimine başarılar diledi.

Minibüsçüler Kooperatifinden Ziyaret

S.S. 15 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Selahattin Meydan Hopa TSO’yu ziyaretederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ile bir araya geldi.Ziyarete Meclis Başkanı Kemal Makar, Meclis Başkan Yardımcıları Fatih Terbıyık, Bülent Akçiçek veYönetim Kurulu Üyesi Ahmet Karabulut katıldı.

Başkan Meydan kooperatif hakkında bilgilendirme yaparak oda organ seçimlerinde göreve gelenYönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetime başarılar diledi.

Küçük Sanayi Sitesi Odayı Ziyaret Etti

Hopa Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner ve Yönetimi Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim KuruluBaşkanı Osman Demircioğlu ile bir araya geldi.

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Yılmaz ve Meclis Başkan Yardımcısı Fatih Terbıyıkkatıldı.

Başkan Uzuner yönetim olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek Hopa TSO seçimlerindegöreve gelen Başkan Demircioğlu ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Hopa Güreş Takımından Ziyaret

Hopa Güreş Takımı Antrenörü Tuncay Dayanç ve 6 sporcu Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim KuruluBaşkanı Osman Demircioğlu ile bir araya geldi.

Antrenör Dayanç ülkenin farklı yerlerinde katıldıkları organizasyonlar ve eğitimler hakkında bilgivererek Hopa TSO’ya verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Demircioğlu Hopa TSO olarak sosyal sorumluluk kapsamında destek vermeye hazır olduklarınıdile getirdi.

Kadın Girişimciler Hopa TSO’yu Ziyaret Etti

Hopa Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetimi Hopa TSO’yu ziyaret ederekYönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Meclis Başkanı Kemal Makar ile bir arayageldi.

Ziyarette Kooperatif Başkanı Neziha Topaloğlu kooperatifin işleyişi, yöresel ürünlerin imalatıve pazarlaması konusunda Başkan Demircioğlu’na bilgi verdi.

Başkan Demircioğlu Hopa TSO olarak Hopa Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinidesteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Malvina BİBİLASHVİLİ

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber