YEREL
Giriş Tarihi : 25-06-2021 10:48   Güncelleme : 25-06-2021 10:50

BAŞAK VE ONUR DEMİRTAŞ ÇİFTİ ÇORUH PARK’TA DÜĞÜN YAPTI!..

Ayşe Recep Yıldırım çiftinin kızları Başak Yıldırım ile Mustafa Havva Demirtaş çiftinin oğulları Onur Demirtaş’ın kına gecesi ve düğünleri birlikte yapıldı.

BAŞAK VE ONUR DEMİRTAŞ ÇİFTİ ÇORUH PARK’TA DÜĞÜN YAPTI!..

24 Haziran 2021 Perşembe akşamı saat 18:00- 20:00 saatleri arasında yapılan düğün ve kına gecesineYıkdırım ve Demirtaş ailesinin dostları, akraba ve arkadaşları katıldı.

Pandemi nedeni ile ertelenen kına ve düğünler normale dönüş adımları atıldığı bugünlerde yapılmaya başlandı.

Gelin Başak Yıldırım’ın annesi Ayşe Yıldırım ve babası Recep Yıldırım düğünlerine katılan dost.akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Damat Onur Demirtaş’ın annesi Havva Demirtaş ve babası Mustafa Demirtaş da kendilerini onurlandırılan tüm dost akraba arkadaşlarına teşekkürlerini ilettiler.

Başak ve Onur Demirtaş kına ve düğün sonrası yaptıkları açıklamada;

“Bizleri en mutlu günümüzde yalnız bırakmayan çok değerli dost akraba ve arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Artvin’de Çoruh park’ta Artvin manzarası eşliğinde, güzel bir havada Pandemi önlemleri de alınarak yaptığımız kına ve düğünümüze gelerek Mutluluğumuza mutluluk katan herkese gönülden teşekkür ediyoruz.”ifadelerine yer verdi.

Başak - Onur Demirtaş çiftinin düğünlerine CHP il başkanı Ahmet Biber, Artvin belediye başkanı Demirhan Elçin’ de katılarak gençlere mutluluklar diledi.

Başak ve Onur çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.