YEREL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 13:06   Güncelleme : 01-06-2022 13:06

Artvin’i gururlandırdı

Artvin’i gururlandırdı

Kuaför Mustafa Özdemir’in de içerisinde yer aldığı takım Global FashıonProgress (GFB)’te birinci oldu.

Arnavutluk’un Başkenti Tiran’ da gerçekleştirilen ve Global FashıonProgress (GFB) Kuaför Uluslararası Yarışmalarında kuaför Artvinli Mustafa Özdemir’in de içerisinde yer aldığı Eurocup Türkiye, takım olarak dünya şampiyonu oldu. Şampiyonluk kupasını kaldıran Özdemir emeklerinin karşılığını gördüklerini vurguladı.
Mesleğinde kendine has farklı stiliyle dikkatleri çeken ve Türkiye’de katıldığı yarışmalarda dereceleri bulunan Artvinli kuaför Mustafa Özdemir, Türkiye’yi temsilen Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılan yarışmalar katıldı. Türkiye’de Küresel Moda Gelişi olarak bilinen Global FashionProgress (GFB) Kuaför Uluslararası yarışmaya dünyanın 22 ülkenin takımı yer aldı. Yarışmada Türk kuaförlerin bulunduğu takım, rakiplerine büyük bir fark atarak Dünya Şampiyonluğunu kazandı.

Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yerin olduğunu kimilerini yenilginin yıktığını, kimilerinin ise zaferle küçüldüğünü ifade eden Özdemir, “2831Mayıs tarihleri arasında 22 ülkenin katıldığı uluslararası yarışmada Arnavutluğun Başkenti Tiran’ da Global FashıonProgress(Küresel Moda Gelişimi) GFB Kuaför uluslararası yarışmalarında ülkemize en iyi dereceler getirmek Ayyıldız’ı bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak için gelmiştik. Türk’ün Başarısını Artvinlilerin yeteneğini tüm dünyaya göstermek için mücadelemizi yaptık.Katıldığımız yarışmada tüm branşlarda dereceleri kazandık. Daha sonra Dünya Şampiyonu olarak Kupamızı alarak ülkemize dönüş yoluna koyulduk. Tüm takım arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Güzel bir takım olduk ve yarıştık. Artvinli hemşerilerimize de yarışmalarda bir an olsun bizi yalnız bırakmadıkları için hemşerilerime de teşekkür ediyorum. Başarılı olarak ülkemize dönüyoruz” şeklinde konuştu.

Dilan Şahinbaş