YEREL
Giriş Tarihi : 29-06-2021 10:35   Güncelleme : 29-06-2021 10:41

Artvin’de Yeni Bir Hizmet Alanı: İpek Bilgin

İpek Bilgin Jotun Boya işletmesinin açılışı yapıldı.

Artvin’de Yeni Bir Hizmet Alanı: İpek Bilgin

Miralay Şükrü Bey Caddesi’nde Deniz Bilgin tarafından işletmeye açılan İpek Bilgin Jotun Boya’nın açılışına Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Belediye Meclis üyesi Saniye Meriç ve Gülşen Kurul, DİSK-Genel İş Sendikası Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Katip Çiçek, Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katılım gösterdi. İpek Bilgin Jotun Boya işletmesinde inşaat dekoratif boyalardan inşaat boyalarına, duşa kabin modellerinden kalebodur modellerine birçok ürünün satışı gerçekleşiyor.

Açılışta konuşma gerçekleştiren işletme sahibi Deniz Bilgin, amaçlarının il dışına giden Artvinlileri biraz daha Artvin’e bağlamak ve farklılık yaratmak olduğunu belirterek, “Vatandaşlarımız evlerini düzmek için il dışına çıkıyorlar bizlerde bunları engellemek için her şeyin kalitelisini seçerek bu şekilde bir showroom açtık” ifadelerine yer verdi.

Jotun Boya’nın Doğu Karadeniz Bölge Satış Sorumlusu Aykut Hacıoğlu ise  “Deniz Bey ile bir araya gelerek inşaat boyaları dediğimiz dekoratif boyalar kısmında hizmet vermeye başladık. Umuyoruz ki Artvin halkına hayırlı uğurlu olur” dedi.

DİLAN ŞAHİNBAŞ