SİYASET
Giriş Tarihi : 05-09-2022 11:56

“Artvin’de Gelecek Var”

“Artvin’de Gelecek Var”

Gelecek Partisi Artvin Kadın Kolları Başkanı Sema Yılmaz, bir basın açıklaması yayınlayarak neden Gelecek Partisi’nde görev aldığını açıkladı.

Gelecek Partisi Artvin’de teşkilatlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda partinin kadın kolları başkanı Sema Yılmaz oldu. Başkanlık yetki belgesini alan Yılmaz, bir basın açıklaması yayınlayarak, “Gelecek Partisinde görev alarak ülkemin, çocuklarımın, halkımın yaşanabilir bir ülke olması için yola çıktım” dedi.

Yılmaz basın açıklamasında neden Gelecek Partisinde görev aldığını aktararak şu ifadeleri kullandı:

“6’lı masanın ülke geleceği için ikini yüzyıla girerken ülkemize doğan güneş olduğunu halkımıza adalet, hukuk, eğitim, sağlık ve ekonomide refah getireceğine inanan biri olarak Gelecek Partisinde görev alarak ülkemin, çocuklarımın, halkımın yaşanabilir bir ülke olması için yola çıktım.

Altılı masada göreceğimiz laik, muhafazakar bir birik var. Bu birliktelikte geleceğimizde huzurlu bir ülke görüyorum. Sorunları aşmış her vatandaşın özgür olduğu hukukun, adaletin her kesime eşit olduğu, muhafazakarlarda laik de inançlarını özgürce yaşayabildiği birbirlerini ötelemeden yaşam sürdürebilecekleri bir gelecek var. Bu geleceğin oluşumunda Gelecek Partisi Kadın Kolları görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Hem cinslerimin sesi olacağım. Ülkemizde kadın erkek eşitliğini daha da güçlendirebilmek için yine kız kardeşlerimin ablalarım, bacılarım gelin hep birlikte geleceğe yürüyelim. İbadetimizi özgürce baş örtümüzü eleştirmeyen, sorun yapılmayan iktidar olalım. Altılı masa ülkeye yeni ışık olacaktır. Artvin’de gelecek var.”

 

AdminAdmin