YEREL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 10:44

Artvin TSO Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Artvin TSO Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Mazbatasını alan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Yöneyim Kurulu üyeleri, Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e ziyaret ettiler.

Artvin’de 8 Ekim tarihinde gerçekleşen Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin ardından yönetim kurulu başkanlığı görevine yeniden getirilen Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ve Yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya giderek Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e ziyaret ettiler.

ARTSO yönetimi Ulu Öndere minnet duygularını sunarken, Başkan Seçkin Kurt şu ifadelere yer verdi, “Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyelerimizle, Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e ziyarette bulunduk.

Aydınlık geleceğe uzanan Türkiye Cumhuriyeti düşüncelerinizden feyiz alarak gelişmesini ve güçlenmesini, millet ve devlet olarak ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinde en büyük pay sahibi olan Atamızı ziyaret ettik. Aziz hatıranız önünde bir kez daha saygıyla eğiliyor ruhunuz şad olsun” dedi.

Dilan Şahinbaş

Artvin'de HaberArtvin'de Haber