YEREL
Giriş Tarihi : 31-12-2021 10:18   Güncelleme : 31-12-2021 10:18

Artvin İl Başkanı Ahmet Biber'den yeni yıl mesajı

Artvin İl Başkanı Ahmet Biber'den yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, yeni yılda da yoksulların, ezilenlerin ve adalet arayan mağdurların yanında cesaretle duracaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında; sorunlara dikkat çekti. Sorunlar derinleşirken; iktidarın çözüm üretmediğini dile getiren Başkan Biber, "Yurttaşlarımız eğitimde, sağlıkta, tarımda, ticarette, üretimde, ihracatta, ithalatta geri bırakıldı. TL değer kaybederken, alım gücü düştü. Türkiye, tarihinin en büyük krizini yaşıyor. Esnafımız, vergi ve kredi borçlarını ödeyemiyor. Sattığı malın yerine yenisini koyamıyor. Çiftçilerimiz, yüksek girdi maliyetlerini karşılayamıyor. İthalat nedeniyle eziliyor. Düşük ürün fiyatları yüzünden tarlasını ekemiyor. İş bulma umudunu kaybetmiş yüz binlerce gencimiz, okurken çalışmak zorunda kalıyor. Gençlerimiz umutsuzluğa mahkum ediliyor.

Her yeni yılın, umutların tazelendiği yepyeni bir başlangıç olduğuna olan inancımızla umudumuzu koruyoruz. 2022'de de yoksulların, ezilenlerin ve adalet arayan mağdurların yanında cesaretle duracağız. Yeni yılın ülkemize, şehrimize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum" dedi.