YEREL
Giriş Tarihi : 28-05-2022 12:52   Güncelleme : 28-05-2022 12:52

Artvin Hopaspor’dan Teşekkür

Artvin Hopaspor’dan Teşekkür

Artvin Hopaspor Yönetimi ligin bitmesinin ardından kulübe destek olan Artvin’in ileri gelenlerine ve taraftarlarına teşekkür mesajı yayınladı. Yönetimden yapılan teşekkür açıklamasında “Bu başarı tüm halkımızın ve oyuncularımızın başarısıdır” denildi.

2’nci lige 90+3’te veda eden Artvin Hopaspor yönetiminden destekçilerine teşekkür mesajı geldi. Yönetimden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Saygı değer Artvin Hopaspor sevdaları, koca bir sezonu heyecanla geride bıraktık. Erzurum kampımızdan itibaren çıktığımız 2. lig hedefimizden bir an olsun kuşku duymadık. Biliyorsunuz ki kulübümüzün kısıtlı maddi imkanlarıyla, başkanımız ve yönetimimizin, taraftarımızın, esnafımızın ve halkın desteğiyle, Borçka’dan, Şavşat’tan, Yusufeli’nden, Ardanuç’tan, Murgul’dan, Arhavi’den, Kemalpaşa’dan, Hopa’dan ve Artvin’den aldığımız desteklerle rakiplerimizi eze eze finale kadar geldik. Bu başarı tüm halkımızın ve oyuncularımızın başarısıdır.Tüm şehir nasılda kenetlenebileceğimizi gördük. Geriye baktığımızda güzel anılar, güzel izler, güzel başarılar görüyoruz. Bu süreçte bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftar gruplarımız; Şehrin Azizleri ve Denizin Asi Çocuklarına, İş insanlarımıza, Eski kulüp başkanı ve yöneticilerine, İlimizin Valisi Yılmaz Doruk’a, güzel Artvin’imizin siyasi temsilcileri İsrafil Kışla, Uğur Bayraktutan, Erkan Balta, Hopa Kaymakamınız Gürkan Üçüncü, Hopa Cumhuriyet Başsavcımız Adem Çalış, Artvin Ak Parti İl Meclis Üyesi Hüsnü Çakır’a, CHP İl Meclis Üyeleri Hakan Makar ve Murat Özçep’e - Zafer Güleç’e Artvin’i Artvin’de Temsil Eden Belediye Başkanları Demirhan Elçin, Taner Ekmekçi, Ergül Akçiçek, Ercan Orhan, Hasan Çavuş, Vasfi Kurdoğlu, Yıldırım Demir, Eyüp Aytekin, Nihat Acar’a siyasi parti il ve ilçe başkanlarına ve yönetimlerine, sivil toplum kuruluşları başkan ve yönetimlerine, futbolcularımıza, teknik heyetimize, sponsorlarımıza, kulüp personelimize, değerli basın temsilcilerine, Hopaspor’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.”