YEREL
Giriş Tarihi : 26-11-2021 12:54   Güncelleme : 26-11-2021 12:54

ARTVİN ÇORUHSPOR GÜLE OYNAYA

ARTVİN ÇORUHSPOR GÜLE OYNAYA

Artvin ÇoruhsporKulübü Bölgesel Amatör Lig’inde 4’üncü hafta mücadelesinde deplasmanda Serhat Ardahanspor ile karşılaştı ve karşılaşma 2-0 Çoruhspor’un galibiyeti ile sonuçlandı.

Artvin ÇoruhsporKulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Koyuncu müsabaka sonucunda yaptığı açıklamada “Artvin ÇoruhsporKulübü olarak zor bir deplasmanı daha güzel bir futbol ve 2-0 gibi net bir skor ile tamamladık. Teknik Direktörümüz Coşkun Öz, teknik ekip ve sporcularımızı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Koyuncu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Artvin ÇoruhsporKulübü olarak her maçımıza final müsabakası düşüncesiyle hazırlanıyoruz ve 4 müsabaka sonucunda 10 puan ile grubumuzda lider olarak devam ediyoruz. Önümüzdeki 3 hafta bizim için oldukça önemli bu süreçte Karsspor ile kendi sahamızda, Yakutiye ile Erzurum deplasmanında ve ArhavisporKulübü ile kendi sahamızda oynayacağız.Bu müsabakalar ligdeki durumumuz ve ligin gidişatını çok yakından ilgilendirecektir. Artvin ÇoruhsporKulübü olarak bu 3 müsabakadan 9 puan toplayarak Allah’ın izniyle yolumuza devam edeceğiz.

Artvin ÇoruhsporKulübü yönetim kurulu olarak Artvin merkez ilçemizin 26 yıllık deplasmanlı lig özlemine son verdik bu süreçten sonra tek yürek olmalı evimizde oynayacağımız müsabakalarda tribünleri doldurmalıyız ve 12. adam ile takımımıza destek olmalıyız.

Artvin ÇoruhsporKulübü yönetim kurulu olarak bu sezon çok iyi bir kadro kurduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum devre arası yapacağımız takviyelerle daha iyi olacağız ve bu olumlu havanın devamı için 2 şey çok önemli birincisi tüm Artvin halkının stattaki yerini alarak takımını desteklemesi, bir diğer konuda ekonomik destek biz yönetim kurulu olarak imkanlarımız dahilinde hatta işlerimizi ve ödemelerimizi dahi erteleyerek takım deplasman giderleri, primler, sporcu ödemeleri, konaklama vb. ödemeleri yapıyoruz. Tüm Artvin halkından Artvin ÇoruhsporKulübü olarak düzenlemiş olduğumuz araç piyango bileti 2’şer 3’er adet alarak takımlarına sahip çıkmalarını istiyoruz.

Artvin ÇoruhsporKulübü ekonomik anlamada yaşadığı sıkıntıları çözdüğü anda yürüye yürüye şampiyon olur bundan adımız gibi eminiz bu nedenle tüm piyango biletlerinin tükenmesi ve iş insanlarının stat bilbordlarına reklam vererek destek olmaları sonucunda biz şampiyon oluruz ve Artvin ÇoruhsporKulübü’nü önümüzdeki sezon Profesyonel ligde hep birlikte izleriz.”

Dilan Şahinbaş