YEREL
Giriş Tarihi : 03-08-2021 10:33   Güncelleme : 03-08-2021 10:33

ARTVİN ÇORUHSPOR DA COŞKUN ÖZ DÖNEMİ

KULÜBÜ TEKNİK DİREKTÖR COŞKUN ÖZ HOCAYA EMANET

ARTVİN ÇORUHSPOR DA COŞKUN ÖZ DÖNEMİ

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu 2021-2022 Futbol sezonunda Teknik direktörlük görevine bir yıllık süre için Coşkun ÖZ Hocayı getirdi.
Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim KOYUNCU yaptığı açıklamalarda “2021-2022 Futbol sezonunun taraftarlarımıza, sporcularımıza, teknik ekibimize ve tüm Artvin halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Koyuncu, “Geçen sezon Pandemi nedeni ile oynatılmayan Bölgesel Amatör Ligi bu sezon yüzde 50 taraftar katılımı ile Eylül ayının son haftası başlamasını bekliyoruz. Artvin Çoruh spor kulübü olarak geçtiğimiz hafta yaptığımız 2021-2022 Futbol sezonunu görev dağılımının ardından çalışmalarımıza başladık, Artvin çoruhspor kulübü olarak Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmak için imkanlarımız dahilinde mücadele etmekteyiz.
Artvin çoruhspor kulübü bölgesel Amatör Liginde başarılı ola bilmesi için siyasiler, Kamu kurum ve kuruluşları ile tüm Artvin halkı taşın altına elini koymalıdır. Artvin çoruhspor kulübü 25 yıllık özlemi olan deplasmanlı lige katılmış ve artık katıldığı liglerde sürekli yükselerek şehrimizin tanıtımı, ekonomisi ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sağlıklı yaşaması için aralıksız mücadeleye devam edecektir.
Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak bizler şehrin takımını altyapıda 90 civarında sporcusu olan, kulüp Lokali ve Kahvaltı salonu, kulüp sporcu EVİ kamp tesisleri arazisi, SAÇINKA yaz kamp tesisleri arazisi, kulüp minibüsü olan bir kulüp durumuna kendi imkanlarımızla getirdik. Artvin çoruhspor kulübünü sportif başarıda da Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek Futbol Takımımız ve ÇAYKUR Rizespor ve Beşiktaş jimnastik spor kulübü gibi süper lig takımlarının alt yapısına sporcu verebilen bir takım haline getirdik. Bizler kendi inkanlarınızla takımımızı bu seviyelere getirdik bu süreçten sonra da sizlerinde desteği ile çok daha güzel yerlerde olacağız. Değerli basın mensupları “BAŞKA ARTVİN YOK “ Benim diyecek bir şeyim Yok tercih Artvin kamuoyunun dur. 

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak Artvin çoruhspor kulübü Teknik direktörlük görevine atanan Coşkun ÖZ Kardeşimize başarılar diliyorum. Önümüzdeki hafta içerisinde Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Futbol takımımızın yardımcı antrenör ve teknik personelde kesinleşmiş olacak ve takımımızı profesyonel lige yükseltecek kadroyuda en kısa sürede oluşturacağız.”