YEREL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 18:24   Güncelleme : 17-11-2021 18:24

ARSİYAD ARTVİN’DEN MUTLU DÖNDÜ

ARSİYAD ARTVİN’DEN MUTLU DÖNDÜ

Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Yönetimi, 9-12 Kasım tarihleri arasında Artvin'e gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Bursa'ya mutlu döndü.

Temasları sırasında Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve Belediye Başkanı Demirhan Elçin başta olmak üzere kent yöneticileri ile görüştüklerini belirten ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş, "Artvin'de çok güzel karşılandık. Artvin Valimiz Sayın Yılmaz Doruk kentin markasını daha da yukarıya çıkartmak için çok ciddi bir çalışmalar başlatmış. Bundan çok memnun olduk. Artvin'in kent yöneticilerinin her konuda birlikte hareket ettiklerini gözlemledik. Bu tabii ki çalışmalarda sonuca ulaşılabilmesi adına büyük önem taşıyor" dedi.

Sanayici ve İş İnsanı Derneği olarak Artvin Ticaret ve Sanayi Odası'nı da ziyaret ederek Başkan Seçkin Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle toplantı düzenlediklerini söyleyen Durmuş, Artvin Belediye Başkanı ile Ticaret ve Sanayi Odası yönetimiyle yaptıkları görüşmelerde yeni projeleri hakkında bilgiler aldıklarını, kendilerinin de bu projelere destek vermek ve katkı sağlamak istediklerini söyledi.

ARSİYAD'a Artvin'den 20 yeni üye

ARSİYAD'ın önümüzdeki dönemde farklı illerde yapılanmasını hedeflediklerini de açıklamalarına ekleyen Durmuş, "Bir süreden beri devam eden Derneğimize Artvin'den üye kabul çalışmamız kapsamında 20 yeni üyemizle de bir araya geldik, kendilerini işyerlerinde ziyaret ettik, üyelik belgelerini verdik, ayrıca toplantı yaptık ve değerlendirmelerde bulunduk. Artvin'den başlattığımız Bursa'nın dışındaki şehirlerden de üye kabullerini İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli gibi diğer kentlerimizde de devam ettirme, birbirimize el uzatma konusundaki çalışmaları sürdürme konusunda istek ve arzu var" şeklinde konuştu.

Artvin programları kapsamında bütün ilçeleri de ziyaret ettiklerini, ilçe belediye başkanlarıyla da görüştüklerini belirten ARSİYAD Başkanı Gürsel Durmuş, "Artvin'in sinerjisi çok yüksek, tüm görüşmelerimizden aldığımız enerji bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bu iş birlikleri hem ARSİYAD üyeleri hem de Artvin için kıymetli olduğu kanaatindeyiz" dedi.