YEREL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 16:00   Güncelleme : 06-05-2021 16:08

ARHAVİSPOR TAMAM ARTVİN HOPASPOR DEVAM DEDİ

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Ligde 2020-2021 sezonu bu hafta sonu oynanan müsabakalarla son buldu.

ARHAVİSPOR TAMAM ARTVİN HOPASPOR DEVAM DEDİ

Artvin'i Misli. Com 3. Lig 1. Grupta Artvin Hopaspor ve 3. Lig 3. Grupta Arhavispor temsil etti.

 ARHAVİSPOR 3.LİGE VEDA ETTİ.

Arhavispor 2019-2020 Sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 3. Grubu  şampiyon tamamlayarak bu sezon tarihinde ilk kez Misli.com 3. Ligde yer alma şansı elde etmişti, tarihinde ilk defa Profesyonel bir ligde mücadele edecek olan Arhavispor Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olan kadronun iskeletini bozmadan aynı teknik kadro ile Misli.Com 3. Lig, üçüncü gruba giriş yaptı üst üste alınan kötü sonuçlar ve teknik direktör değişimleri takımı krize soktu ve sezon sonunda oynadığı 32 maçta yalnızca 6 galibiyet alan Artvin temsilcisi Arhavispor topladığı 27 puanla tarihinde ilk kez katıldığı Misli.Com 3. Ligi 16. sırada tamamlayarak bir yıl aradan sonra küme düşerek yeniden bölgesel amatör lige geri döndü. Arhavi ve tüm Artvin'de büyük üzüntü yaratan gelişme sonrası önümüzdeki sezon Arhavispor'un nasıl hamleler yapacağı merak konusu.

ARTVİN HOPASPOR SEKİZİNCİ TAMAMLADI.

Türkiye Futbol Federasyonu Misli.Com 3. Lig birinci grupta yer alan bir diğer Artvin temsilcisi Artvin Hopaspor Kulübü ise Profesyonel 3. Ligde 3. sezonunu geçirdi. 2020-2021 Sezonun ilk haftalarında gösterdiği inişli çıkışlı performans sonrası alt sıralarda bulunan Mor Beyazlı takım sezonun ilk yarısının bitmesine kısa bir süre kala gerçekleştirilen Teknik Direktör değişikliği ve  bir kaç nokta transfer ile göze hoş gelen bir Futbol sergileyen Artvin Temsilcisi Artvin Hopaspor ligde oynadığı bir çok müsabakada Alt yapısından yetişen sporcularada süre vererek önümüzdeki seneler için alt yapılarının emin ellerde olduğunu gösterdi.

Misli. Com 3. Lig 1. Grupta oynadığı otuz müsabaka sonucunda on galibiyet, dokuz beraberlik ve onbir mağlubiyet ile sezonu orta sıralarda sekizinci olarak tamamladı, önümüzdeki sezon 3. Ligde dördüncü sezonunu oynayacak olan Artvin Hopaspor'da mutlak hedefin 2. Lige yükselmek.