YEREL
Giriş Tarihi : 30-10-2021 18:18   Güncelleme : 30-10-2021 18:18

ARDEF Başkanı Bekar Oldu

ARDEF Başkanı Bekar Oldu

Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF) genel kurulunda yapılan seçimde Hakan Bekar Federasyon Başkanlığına seçildi.

Artvin Dernekler Federasyonunun 3. Olağan Genel Kurulu Ataşehir Cemal Süreya Salonu’nda yapıldı. Genel kurulunda, federasyonun bütçe ve denetim raporlarının ibra edilmesinin ardından geçilen seçimde başkanlık için Hakan Bekar ve Metin Kar yarıştı. Federasyonuna bağlı 8 dernek üye delegelerinin oy kullandığı seçimde, Hakan Bekar oyların çoğunluğunu alarak ARDEF’in başkanı seçildi.

Bekar, “Seçim sonucunda ben ve değerli yol arkadaşlarımı seçerek bize yetki ve görev veren delegelerimize, katılım sağlayan tüm Artvin Sevdalısı hemşehrilerimize, görevi devralacak olduğum Ferman Erşahin ve ekininin bugüne kadar ki tüm değerli emeklerine, hizmet için yarıştığımız Metin Bey ve ekibine, değerli divan başkanımız Cihat Işık ve divan üyelerine, Mersin’den gelerek Genel Kurulumuzu daha da şenlendiren Artvinli hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Bekar, başarı için bundan sonra birlikte mücadele edeceklerini ifade ederek, “Birlik ve beraberlik içinde Federasyonumuzu daha da güçlendirerek Artvin ve Artvinli hemşehrilerimiz için güzel işler yapacağımıza inancım tamdır” diye konuştu. Başkan Bekar’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: 1. Hakan Bekar 2. Akın Varan 3. Adnan Şimşek 4 Ömer Tabak 5. Mehmet Uzun 6. Şinasi Gültekin 7. Günay Uzunyurt 8. Aylin Çelikoğlu Türkmen 9. Ayşe Güney 10. Adnan Yavuz 11. Fikret Özkan 12. Osman Sert 13. Sabri Ataselim 14. O. Ahmet Aydın 15. Bahadır Han Tabak 16. Aykut Keskin 17. Hasan Koçak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: 1. Mustafa Güven 2. Ayhan Özdemir 3. Zafer Öztürk 4. Seçkin Karadeniz 5. Turan Gökçelik 6. Doğukan Öztürk 7. Sinan Akbıyık 8. Yüksel Güner 9. Hikmet Gül 10. Şinasi Şirin 11. Oktay Çakır 12. M. Akif Öztürk 13. Canbak Gültekin 14. Murat Gül 15. Şafak Karabulut 16. Niyazi Balcıoğlu 17. Tarık Mutlu

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: 1. Ayhan Öztürk 2. Sait Bilal Özdemir 3. Şenol Kolçak

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: 1. Osman Köse 2. Murat Yüksel 3. Bilal Yılmaz

Disiplin Kurulu Asil Üyeler: 1. Gürel Durmuş 2. Osman Tavşan 3. Hasan Tahsin Özbilgiç

Disiplin Kurulu Yedek Üyeler: 1. Ahmet Gültekin 2. Nevin Okçu 3 Cevat Küçük