YEREL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 10:09   Güncelleme : 14-07-2021 10:09

Aranan Usta

Üçel Mühendislik ustasına kavuştu.

Aranan Usta

Artvin’de faaliyet gösteren Üçel Mühendislik daha önce birlikte çalıştığı ustasına kavuşarak hasret giderdi. Birçok alanda iyi işlere imza atan Kurtuluş Usta İzmir’den iç tesisat ve kolon tesisatı yapmak için Şavşat’a geldi. Kurtuluş Usta’nın Şavşat’a gelmesi ile birlikte yapılan çalışmalar sonrası şu düşüncelerini aktardı.

Kurtuluş, “ Burada Üçel Mühendislik bünyesinde yer almak güzel bir duygu işi bilen insanlar ile birlikte çalışmak ve yapılan işçiliğime yönelik övgülerin artması beni çok mutlu etti. Önce Şavşat olmak üzere Artvin’de yapılacak olan çalışmalarda kendimi göstermek çok güzel bir his olduğunu söyleyebilirim. Burada birkaç yapmış olduğum işçilik mevcut gerek iş verenler gerek ise Üçel Mühendislik firma sahibi Mehmet Bey yapmış olduğum çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini bizzat kendileri bana aktardı. Şavşat içerisinde alt yapı olmak üzere tabii birçok sorun mevcut bununla ilgili çalışmalar yapıldığı süreç içerisinde yardımcı olabileceğim her konuda yardımcı olmak isterim. Şavşat’ı daha güzel bir İlçe haline getireceğimize şüphe yok. Şundan eminiz ki, Şavşat halkı zaman içerisinde olan değişimi fark etmeden bir sabah uyandıklarında bam başka bir şehre kucak açacaklardır ” diye konuştu.

Üçel Mühendislik Firma Sahibi Mehmet Külünk, Kurtuluş ustayı kendi saflarına katmasından sonra şu ifadelere yer verdi “ Daha öncesinden yapmış olduğu işçiliği bildiğim ve güvendiğim Türkiye’nin sayılı ustalarından olan Kurtuluş Ustamız nerede olursa olsun ve hangi koşullarda olursa olsun elinden gelenden fazlasını ortaya koymaktan çekinmez. Şavşat üzerinde yapılacak olan çalışmalarda hem firma olarak hem de işçilik olarak gereken ne varsa yapmaya hazırız. Kurtuluş Ustamızın geldiği günden itibaren neşemiz yerinde Şavşat için en iyisini yapmak bizim elimizde ” dedi.

Seyitcan KÜLÜK