YEREL
Giriş Tarihi : 29-03-2021 11:09   Güncelleme : 29-03-2021 11:09

Aile Şirketi Öztaş

Artvin’de 7 yıldır vodafone da çalışan Emrah Taşdemir akrabası olan Kerem Taşdemir ile birlikte çarşı mahallesinde vodafone bayisi açtı.

Aile Şirketi Öztaş

Öztaş Vodafone şirketinin sahibi olan Kerem Taşdemir bayinin pandemi öncesinde ve pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları anlattı; “ Pandemi öncesinde beklediğimiz ilgiyi ve talebi fazlasıyla gördük. Vodafone bünyesinin Artvin’deki eksikliğini gördük ve gidermeye çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Müşterilerimize farklı yenilikler sunarak ilgiyi ve talebi artırdığımızı düşünüyoruz. Kısa süre içinde de yaptığımız bu yeniliklerin bu çabanın ve emeğin karşılığını Vodafone şirketinden aldığımız ödül ile taçlandırdık. Bu başarılara getiren işteki uyum ve huzur bizi bulunduğumuz konuma getirdi. Abi kardeş ilişkisi sayesinde çalışırken daha hevesli ve rahat çalışabiliyoruz. Emrah abimin 7 yıllı Vodafone tecrübesinden, bilgisinden yararlanarak kendimi geliştirdim. İdol aldığım (Kadem Taşdemir) babamın şirketi olan Öztaş kömürcülükte çalıştığım sürede kendimin ticari tarafını geliştirerek bunu da Öztaş Vodafone ye yansıtınca güzel birliktelik oldu.

Pandemi sürecinde her esnaf gibi bizde sıkıntılar yaşadık, yaşamaya devam ediyoruz. Ancak bu sıkıntıları her esnaf yaşadı. Bu sebeple yılmaya hakkımız yok. Daha çok çalışacağız, daha çok hizmet edeceğiz. Ayakta kalmak için yenlikler uyarlayarak müşterilerin ilgisini tekrar çektik. Ve bu sıkıntılı süreçte Vodafone şirketinden pandemi sürecinde bir ödül daha aldık. Bu pandemi sürecinden umarım en kısa süre içerinde çıkarız da her esnaf eski günlerine döner ve hizmetlerine devam eder. 

Ortak hedefimiz olan Artvin’de Vodafone yi en iyi şekilde temsil etmek. Abim ve ortağım olan Emrah Taşdemir ile farklı bir işletme açmak ve ailemizin ismini tüm Artvin’de en iyi şekilde temsil etmeyi istiyoruz. Gençliğin getirdiği azim ve hırsla aldığımız ödüllerle yetinerek daha çok ödül daha çok başarılı, hep başarı sloganıyla Artvin’e hizmet etmeye devam edeceğiz”