YEREL
Giriş Tarihi : 16-03-2021 10:09   Güncelleme : 16-03-2021 10:21

ADNAN ÖĞRETMEN SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Artvin çok değerli bir insanını daha sonsuzluğa uğurladı.

ADNAN ÖĞRETMEN SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Şavşat Söğütlü Mahallesinin köklü ailelerinden öğretmen Adnan Köksöy 12 Mart'ta  İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonucu 64 yaşında hayata veda etti.  Adnan Köksöy İstanbul Kartal'da öğretmen olarak görev yapıyordu.

Şavşat CHP İlçe  Kadın Kollarında gorev yapan Serap Köksoy'un ağabeyi, Yeşil Artvin Ekspres'te çalışan  Alim Çelik'in kayın biraderi olan Adnan Köksoy'un ani vefatı dostları arasında büyük üzüntüye neden oldu.

Ağabeyinin vefat haberinden sonra Şavşat'tan İstanbul'a giden Serap Köksoy, ağabeyinin vefatı nedeniyle üzüntüsünü dile getirdi. Köksoy,

"Ağabeyim Adnan Köksoy'un ani vefatı ciğerimizi yaktı. Abim dü ya tatlısı bir insandı. O biletek karıncayı incitmezdi.  Benim bir ağabeyim de  1997 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu eşiyle birlikte vefat etti. Yakın  zamanda annemi kaybettim. Şimdi Adnan ağabeyim gitti..Tarifi imkansız büyük acılar yaşadık. 4 kız kardeş acılarımızla başbaşa kaldık.

Abimin vefatı nedeniyle bizi arayarak acımızı paylaşan dostlarımıza, akrabalarımıza, arkadaşlarımıza Köksoy ailesi adına çok teşekkür ediyorum. Ruhun şad, mekanın cennet olsun abim. Arayan soran dostlarımız sağolsun. Allah kimseye böykesine büyük ve ağır acı yaşatmasın." Dedi.

13 Mart 2021 Cumartesi günü İstanbul Kartal Kurtköy'de sonduzluğa uğurlanan Adnan Köksoy, İstanbul'da öğretmenlik yapıyordu. Emekliliğine bir yıl kala vefat etti. Köksoy, 64 yaşında evli ve 3 çocuk babasıydı. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Zülfiye AKSU