KÖŞE YAZARLARI
Giriş Tarihi : 02-12-2021 18:18   Güncelleme : 02-12-2021 18:18

ADİL OLUN

ADİL OLUN

Sevgili okuyucularım sürekli islam dininden söz edip ekonomiyi bile buna göre dizain etmeye çalışanlar faiz haramdır düşüncesi ile hareket edip ülkeyi batıranlar dövizi azdıranlar şimdi size soruyorum Peygamber efenidimizin (SAV ) ülkeyi yönetenlerin adil ve adaletli olması gerekir sözünün siz neresindensiniz ?, ülke yönetiminde büyük pay sahibi olan belediyelere ne kadar eşit ve adaletli davranıyorsunuz ? Hibe kapsamında milyonluk yardımlar yapılıyor bu yardımıları ülkedeki tüm belediyelere eşit ve adaletli dağıtılmasına özen gösterilmesi gerekirken siz bu özeni gösteriyor musunuz ? Bakın Beyler islam dini konuşarak değil yaşayıp yaşatarak güçlenir siz gece gündüz islamdan söz edeceksiniz islamın kurallarına gelince hiç birine uymayacaksınız Yok böyle bir dünya .

Evet beyler ülke yönetiminde adil ve adaletli değilsiniz il ve ilçe belediyelerine eşit mesafede hiç değilsiniz milyonlar asgari ücretle geçinmeye uğraşırken sesiniz çıkmıyor üç beş yerden maaş alan partiliniz olunca önlem almıyorsunuz tüm işleri yandaşlarınıza veriyor adil ve adaletli davranmıyorsunuz, islam dininden söz edip islam dinine hiç bir katkınız olmuyor çünkü İslamın kurallarına uyulmuyor hiç kimse seçme şansına sahip olmadığı ırkından ötürü sorumlu olmamasına rağmen siz sorumlu imişler gibi davranıyor insanları ayrıştırarak adaletli olmuyorsunuz .

Değerli okuyucularım eskidede siyaset vardı siyasi partiler vardı ama İnan’ın bu günkü gibi bizden olan Ve olmayan diye bir ayrım yoktur böyle bir adaletsizlik hiç yoktu ülkeyi yönetenler daha adil daha düzgün yönetim sergilerlerdi insan ayrımı yapmaz din ile siyaset gütmezdi şimdi öylemi benim belediyem benim seçmenim benim Mütaitim ya diğerleri onlar Yok onlar övey evlat bütün hibeler AKP si belediyelerine diğerlerine hiç bir şey Yok bu mu sizin islam anlayışınız bu mu islamın kuralı nerde kaldı ülkeyi yönetenlerin adil ve adaletli olmalı sözü şimdi soruyorum siz bu sözün nersenindesiniz. Saygılarımla