Yerel
Giriş Tarihi : 01-03-2023 18:27   Güncelleme : 01-03-2023 18:57

ADD’de nöbet değişimi

ADD’de nöbet değişimi

ADD Artvin Şubesinden nöbet değişimi. Eski Başkan Ayla Varan, tek liste ile gidilen 26 Şubat’ta yapılan Olağan Genel kurulda Başkan seçilen Ahmet Nişancı’ya görevi devrederek başarılar diledi.

Varan, yeni Başkan Ahmet Nişancı’nın, başarılı Çalışkan bir değer olduğuna vurgu yaparak,“Ahmet hocamız Artvin’in önemli değerlerindendir. Bugün yeni başkan olarak bizimle birlikte. 2016 yılından ADD Artvin Şube Başkanlığı görevinde bulundum. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte elimizden geldiği kadar çalışmalar, etkinlikler yaptık. Bundan sonra da her zaman aynı şekilde yeni yönetimimizin her zaman yanında olacağım. Yeni seçilen Ahmet hocama ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerim” dedi.

ADD Artvin Şubesi yemi Başkanı Ahmet Nişancı, Eski Başkan Ayla Varan’a teşekkür etti. 

ADD Artvin Şube Başkanı Nişancı, “ADD Artvin Şubesi yeni başkanı olarak öncelikle beni bu göreve layık gören çok değerli ADD Üyelerine gönülden teşekkür ediyorum. 1995 yılında kurulan ADD Artvin Şubesinde bugüne kadar başkanlık yapan, Ahmet Biber ve Ayla Varan’a yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Nöbeti bugün itibarı ile bizler devralıyoruz. Atatürkçü Düşüncenin bayrağını daha yükseğe taşıyacağız. Bütün ADD üyesi arkadaşlarımız doğal yönetim kurulu üyesidir. Hep birlikte çalışacağız. Bugüne kadar derneğimize hizmeti geçmiş, emek vermiş değerli üyelerimizden aramızdan ayrılanlara Allah’tan rahmet, yaşayanlara sağlıklı yaşam diliyorum.  Ülkemizin çağdaş muasır medeniyetler seviyesine çıkabilmesi için mutlaka Atatürkçü düşünceye ihtiyacı var. Bu bilinçle daha çok çalışacağız. Atatürk’ün dediği gibi Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kakacak. Bir Norveç atasözü der ki çok zor durumda kalırsanız Atatürk gibi düşünün. Biz her zaman Atatürk gibi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber