YEREL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:02   Güncelleme : 13-07-2021 11:02

Acar ve Özaydın’dan Ziyaret

Şavşat yeni bir ismi daha hanesine yazdırdı.

Acar ve Özaydın’dan Ziyaret

Mavi Ocak iş yeri açılışında işletme sahibi Çetin Tugay’ın ağırlamış olduğu değerli katılımcılar şunlar; Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar ve Kaymakam Onur Özaydın’ın katılımları ile gerçekleşen kurdele kesimi ile hizmete açılan işletme Şavşat için yeni bir yüz olma yolunda ilerliyor. Off Road Başkanı Murat Çakal, Halk Bank, Ziraat Bankası, Şoförler Cemiyet Başkanı, MHP İlçe Başkanı ve AK Parti İlçe Başkanı’nın katılımları ile gerçekleşen ziyarette yemek ikramı edilmek üzere içeriye ağırlanan değerli katılımcılar yapılan hizmete dair açıklamalarda bulundu.

Nihat Acar, hizmet hakkında şu açıklamalarda bulundu “ açılışı yapılan işletmemizde Şavşat adına hayırlı ve uğurlu olması dileği ile ayrıca yapılan hizmet ve lezzet takdire şayan olması da söylenmezse olmaz ” dedi.

Hemen ardından Şavşat Kaymakamı Özaydın, şu açıklamaları yaptı “ açılışta yer almış olmamız ve Şavşat’ımızın yeni bir lezzet daha kazanmış olması bizleri çok mutlu etti. İlerleyen süreçte Şavşat’a artı değer olarak, Şavşat’ın bir yıldız lezzeti olarak iş yapacağından şüphesiziz diyebilirim ve adından da anlaşıldığı üzere Mavi Ocak Şavşat’ın mavisi olarak gelen misafirlerimizin unutamadığı bir lezzet olması dileği ile nice başarılara ” dedi.

İşletme sahibi Çetin Tugay, değerli katılımcıların ziyaretinin ardından şunları söyledi “ buraya kadar gelme zahmetinde bulunan bizi yalnız bırakmayan gerek Belediye Başkanımız Gerekse Kaymakamımız olsun İlçemizden katılım sağlayan ve sağlayamayan çok değerli misafirlerimize öncelikle teşekkür etmek boynumuzun borcudur. Açılış yaptığımız süreç içerisinde birkaç saate kalmadan dönerimiz hızlıca bitti bu demektir ki lezzetimizin değişmeden iyi bir şekilde yayılacağına yönelik bir işarettir. Aslında Yusufeli’nden gelmiş olmam Şavşat’ta bu lezzeti insanlara sunabilmem gerçekten beni çok mutlu ettiğini söylemek isterim gelecek için ve Şavşat için en iyisini sunmaya hazırız. Katılımlarından dolayı tekrardan herkese teşekkür ederiz ” diye konuştu.