Yerel
Giriş Tarihi : 04-03-2023 16:52

Acar kurum içi ziyaretler gerçekleştirdi

Acar kurum içi ziyaretler gerçekleştirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar kurum içi faaliyetleri kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Şube Müdürü Özcan Köse ve Recep Kaya eşliğinde sırasıyla Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezini (RAM), Artvin İmam Hatip Lisesini ve Artvin Ölçme ve Değerlendirme Merkezini ziyaret etti.

Acar’ın Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi ziyaretinde gerçekleştirilen toplantıda Kurum tarafından ile gelen depremzede çocuklar için yapılan etkinlikler, psikososyal destek çalışmaları ve deprem bölgesinde yürütülen çalışmaları değerlendiren Acar; Kurum Müdiresi Devrim Özbayrak, rehber öğretmenler ve özel eğitim öğretmenlerinden bilgi alarak yürütülen çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Acar, Artvin İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek yönetici, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

 12. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Acar, yükseköğretim sınavlarına hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyerek öğrencilerle hedefleri hakkında bir süre sohbet etti.

Devamında öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda okuldaki çalışmalar, deprem bölgesindeki vatandaşlar için ilde başlatılan yardım faaliyetleri, okulun başarı durumu gibi konularda değerlendirmelerde bulunan Acar, Okul Müdürü Oğuzhan Pehlivan'dan ve öğretmenlerden okulda yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alarak ziyaretini tamamladı.

Artvin Ölçme ve Değerlendirme Merkezini ziyaretinde ise gerçekleştirilen toplantıda ilin başarı durumu analizlerini değerlendiren Acar, Merkeztarafından gerçekleştirilen deneme sınavı hazırlama, uygulama ve değerlendirme aşamaları hakkında bilgi aldı.

Merkezde yapılan toplantı sırasında Hatay'a gönüllü olarak görevlendirme isteyen ve DYK kurslarında 5 gün boyunca görev alan öğretmenlerle çevrim içi olarak görüşen İl Milli Eğitim Müdürü, bölgedeki öğrencilerle de görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve öğretmenlere bu fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber