SPOR
Giriş Tarihi : 26-03-2023 17:50

3 puan Çoruhspor'un

3 puan Çoruhspor'un

Artvin Çoruhspor üstün bir oyunla Kemalpaşaspor karşısında galip geldi.

Artvin Çoruhspor Artvin 1. Amatör Ligi'nde şampiyonluk umudunu sürdürüyor. Ligin 11. Haftasında galip gelen Çoruhspor galibiyet serisini 5 maça çıkardı. 25 Mart Cumartesi günü saat 13.00'de başlayan Artvin Çoruhspor Kemalpaşaspor karşılaşması Artvin İskebe Şehir Stadyumunda oynandı. Çoruhspor maçı 4-1 kazanarak puanını 30'a çıkardı.

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Artvin Çoruhspor Teknik Sorumlusu Taylan Ata şu ifadeleri kullandı;

"Yağmurlu bir İskebe gününde içerde oynadığımız Kemalpaşaspor maçından 4-1'lik net bir galibiyetle ayrılıyoruz. Ligin son düzlüğüne girdiğimiz bu haftalarda takımımız emin adımlarla şampiyonluk yolunda devam etmekte. Takım olarak tüm odağımız şampiyonluk. 

Maç maç ilerliyoruz. Önümüzdeki iki hafta deplasmanda oynayacağız. Önce Ardanuçspor daha sonra Arhavi Gençlikspor ile final niteliğinde bir müsabakaya çıkacağız. Son hafta ise Murgul Belediyespor ile oynayacağız. 

Bugün oyuncularımız sahada gerekenleri yaptı. Bize yakışan güzel bir oyunla 3 puanı hanemize yazdırdık. Bu oyunu önümüzdeki haftalarda sürdürerek Ardanuçspor karşılaşmasında galip gelerek ligin lideri olan Arhavi Gençlikspor ile oynayacağımız müsabakaya puan kaybetmeden ve moralli çıkmak istiyoruz. 

Artvin Çoruhspor'un yönetiminden oyunculara teknik heyetine herkesin ayağına yüreğine sağlık. Artvin'in gençleri Artvin'in hak ettiği yer olan BAL'a (Bölgesel Amatör Ligi) taşımak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Bu soğuk günden desteklerini esirgemeyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum"

 

Artvin'de HaberArtvin'de Haber