YEREL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 11:09   Güncelleme : 30-03-2021 11:14

21 yıldır süren hizmet

Artvin’in Çarşı mahallesinde Yusufeli Şarküteri olarak 21 yıldır Artvin halkına hizmet veren işletme 29 Mart Pazartesi günü 21nci yıl dönümünü kutladı.

21 yıldır süren hizmet

Yusufeli şarküterinde genel olarak Berkan Büyük, Erkan Büyük, Serkan Büyük kardeşlerin çalıştığını şarküterindeki her ürünün doğal olduğu görüldü. Şarküterindeki her ürün doğal ve çoğu üründe Artvin’in yerli ürünü olması insanların daha güvenerek alışveriş yapmasına sebep oluyor. 21 yıldır bu hizmetin devam etmesini de sağlayan etkenlerden biri de müşterilerde bu güveni aşılanmış olması oldu. Şarküterilerin günümüzde işlemesi zor olsa da Yusufeli Şarküteri bunu başardı.

Bu başarının sırrını güvenle açıklayan Berkan Büyük; ”Artvin halkı doğal ürünleri seven bir yapıya sahip markette ucuza satılan bir zararlı bir yağı almaktansa şarküterinden doğal olduğunu içinde katkı malzemesi olmadığını bildiği için şarküterini tercih ediyor. Biz de işletmemizde müşterilerimize her şeyin en iyisini, en doğalığını layık gördüğümüz için ürünlerimizin kalitesine, doğallığına çok önem gösteriyoruz” dedi.

Farklı ilçelerden, farklı köylerden gelen ürünlere raflarında yer veren Yusufeli Şarküteri hem üreticiye destek olup hem de vatandaşlara kaliteli ürünler sunarak 21 yıldır beğenilerini topluyor.