EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-03-2023 12:58

2023 yılı hizmet içi eğitimi başladı

2023 yılı hizmet içi eğitimi başladı

Artvin Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürlükleri ile Fidanlık ve Ağaçlandırma Şefliklerinde görev yapan Orman İşletme Şefleri, İşletme Müdür Yardımcıları ve şubelerde görevli mühendis ve teknik personeller için düzenlenen hizmet içi eğitim semineri başladı.

Orman Bölge Müdürlüğüve Borçka Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonlarında düzenlenen eğitimin açılışına Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Artvin Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya’nın açılış konuşmasının ardından eğitim programına başlandı. Orman Bölge Müdür Yardımcısı Serkan Karakurt başkanlığında, 13-17 Mart 2023 tarihleri arasında 5 gün sürecek eğitimde, orman koruma, izin irtifak, işletme pazarlama, ağaçlandırma ve silvikültür, orman idaresi ve planlama, makine ve ikmal, mali işler, ekosistem hizmetleri, personel, kadastro ve mülkiyet, Orköy, etüt proje başmühendisliği, hukuk birim, basın ve iletişim şube müdürlüğü ve bilgi sistemleri konularında sunum yapılıp bilgi verilecek.

Artvin'de HaberArtvin'de Haber